EDC by Esprit

EDC to kolekcja akcesoriów i ubrań produkowanych przez międzynarodową markę Esprit. Jest to marka założona w 1968 roku przez Susie Russel i jej męża Douglasa Tompkinsa. Początki ich działalności były trudne. Jeździli samochodem wypełnionym ubraniami i próbowali je sprzedawać w różnych miejscach bezpośrednio z bagażnika. To właśnie determinacja i upór przyczyniły się do rozwoju jednej z największy marek odzieżowych na świecie. Udowadnia to, że jeśli ktoś ma dobry gust i dużo siły i determinacji, to może odnieść sukces.

 

Warto podkreślić, że marka Esprit co roku angażuje się w akcje związane z ochroną środowiska. Wypuszcza wtedy na rynek ubrania wykonane z ekologicznych materiałów. Zazwyczaj jest to bawełna organiczna. Jest to element przyciągający do marki ekologów i zwolenników ratowania naszej planety. Działa ona również na innych polach. Wspiera młodych twórców poprzez tworzenie dla nich miejsc pracy, gdzie mogą zdobywać doświadczenie, poprawiać swoje umiejętności i odpowiednio rozwijać się w kierunku, jaki obrali.

 

Firma obecnie produkuje:

  • odzież codzienną, w linii Women Casual
  • odzież biznesową oznaczają jako Women Collection
  • biznesowe ubrania dla mężczyzn, czyli Men Collection
  • edc by Espirit – czyli dodatki, buty i akcesoria

 

I właśnie ta ostatnia linia najbardziej nas interesuje, ze względu na znajdujące się tam zegarki. EDC to kolekcja zegarków na co dzień, którym elementem rozpoznawczym jest metalowa bransoletka. Jest bardzo wygodna, nie zniszczy się pod wpływem wody. Nie wpływają na nią żadne warunki atmosferyczne, takie jak zimno czy upały. Bransoletka zawsze będzie wyglądała świetnie na nadgarstku osoby, która zdecyduje się na jej noszenie.

 

Zegarki powstały po to, aby dopełniać codzienne stylizacje młodych ludzi. Ich cechą charakterystyczną jest wysoką jakość połączona z delikatnością i elegancją. Bardzo ważny jest u dobór kolorów, który jest niezwykle stonowany i wyważony. Sprawia to, że zegarki są po prostu uniwersalne. Pasują do każdej stylizacji, jaką nosimy na co dzień.

 

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.