Zegarki damskie

Wśród egzemplarzy dedykowanych dla Pań, mamy eleganckie zegarki damskie pochodzące od producentów takich jak Citizen oraz ST.Leonhard, które mogą stanowić nie tylko praktyczny dodatek, ale także elegancki element biżuterii. W ten sposób stając się elementem dowolnej kreacji.

Szukając olśniewającego, klasycznego modelu, należy zwrócić uwagę, między innymi na Citizen EX2030-59A SOLAR TITANIUM. Jest to dość drobny produkt, wykonany z tytanu w kolorze srebrnym, posiadający szkiełko mineralne. Urządzenie działa na akumulator solarny, dzięki czemu nie trzeba dokupować baterii.

Każdy, kto chciałby nosić nowoczesny zegarek damski, z pewnością zwróci uwagę na St.Leonhard NC7161-675_W. Jest on wyposażony w wytrzymały, biały pasek z silikonu oraz kopertę z tworzywa sztucznego. Jego mechanizm jest zasilany na baterię. Produkt jest wyposażony w datownik oraz luminescencyjne wskazówki oraz indeksy.

Korzystając z oferty naszego sklepu każdy znajdzie egzemplarz, który będzie cudownie prezentował się na jego nadgarstku.

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 40 z 176

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 40 z 176

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5